1. Domů
  2.  → Servis motocyklů

Servis motocyklů

Jawa, ČZ, Ogar, Manet, Stadion, NSU, AJS, Sunbeam, Zundapp, Sarolea, Calthorpe, Raleigh, Rudge, BSA, Praga, Puch, Čechie, BMW, Bianchi

POPÍŠETE NÁM PROBLÉM NA VAŠÍ MOTORCE A DOMLUVÍME SE NA KONKRÉTNÍ TERMÍN PŘEDÁNÍ.

Nejprve popíšete konkrétní problém na Vaší motorce, abychom si dokázali představit, jak dlouho bude oprava trvat. Podle toho se domluvíme na konkrétní termín předání vaší motorky.

Jakmile dovezete motorku do naší dílny, zdokumentujeme a sepíšeme vše, co je potřeba opravit. Protože se při rozebírání motorky objevují různá nečekaná překvapení, vždy je na motorce více oprav, než se na první pohled zdá. Často se tak jedná o kompletní mechanickou opravu.

Během realizace s vámi celou dobu komunikujeme a průběžně fotíme postup oprav. Vždy tak víte, na co se právě chystáme, a vidíte, jak se vaší motorce vrací její krása.

PAK UŽ STAČÍ JEN PŘIJÍT, NASEDNOUT A UŽÍT SI JÍZDU NA KRÁSNĚ VRNÍCÍM MOTOCYKLU. JÍZDU, KTEROU MILOVALI UŽ NAŠI DĚDEČKOVÉ…

Po opravách motocykl testujeme, zajíždíme a seřizujeme. Vyladíme vše potřebné a získáme tak 100% jistotu, že je stroj perfektní na pohled i na jízdu.

Jakmile je vše připravené, zavoláme vám a vy si opravenou motorku prohlédnete a řádně otestujete. Naši zákazníci jsou často překvapeni, že má jejich milovaný stroj vyšší výkon a lepší ovladatelnost bez nepříjemných zvuků.

Pak už stačí jen nasednout a užít si jízdu na krásně vrnícím motocyklu. Jízdu, kterou milovali už naši dědečkové…